מלונות לפי שעות

מלונות לפי שעות במרכז חדרים לפי שעות במרכז  בשגרת החיים עמוסת פעילות. יום הולדת תשוקתי?יום נישואים מלא ברגשות?ליל כלולות נוצץ ובלתי נשכח?...חדרים או מלונות לפי שעות במרכז יספקו את הסחורה. חדרים אינטימיים ,מושקעים ומאובזרים בכל טוב ממתינים רק להגשים לכם חלום.

מלונות בוטיק

מבחר סגנונות ועיצובי מיטה לבחירה.

מיטת אפריון עם בדים לבנים נשפכים כמו בסרטים,מיטת מים נינוחה ורכה,מיטות עגולות ומיטות בצורת לב אסטרונומי שיכיל אתכם ההחשים חיבה אחד לשני. עיצובים רבים בהתאם לדרישותיכם. סלסלת שוקולדים או על כותרת אדומים תשוקתיים הם רק חלק מההרבה הרחב. בחדרים לפי שעות במרכז יחכה לכם גם ג'קוזי חמים ומבעבע

.כזה שכשנכנסים אליו לא מעוניינים לצאת. מקלחת ושירותים מעוצבים ברמה גבוהה ,מגבות וחלוקים נעימים ורכים שיזכירו לכם חופשה מפנק. בזמן שאתם מתפנקים לכם בג'קוזי חדרי אירוח לפי שעות במרכז מעמידים לשירותיכם מערכת סטריאו איכותית עם מוזיקה בכל הסגנונות והרבה גדול של סרטים למבוגרים שאותם ביכולתכם לראות על מסך שטוח ורחב.

 

חדרים לפי שעות במרכז נותנים לכם את הרוגע והדיסקרטיות שבהם הם הכי טובים ומאפשרים לכם הגעה ועזיבה מהחדר אירוח בלי להיפגש עם אף אחד מאנשי הצוות ובנוסף,חנייה צמודה לחדר פרטית לחלוטין ומוסתרת. לשירותכם מזנון מבחר ועשיר בנשנושים קלים וטעימים, שתייה צוננת וחמה ובהתאם להזמנתכם גם שמפניה והרבה זני יינות שיקפיצו את החוויה. תוכלו להזמין חדר אירוח בחדרים לפי שעות במרכז בכל שעות שתבחרו להתפנק בה.

חדרים לפי שעה במבשרת ציון - צימרים : פנינה של מקום
איזור: ירושלים והסביבה | ישוב : מבשרת ציון - כתובת : נצח ישראל
מחיר:החל מ: 100 ₪

מלונות לפי שעות

חדרים לפי שעות במרכז צימרים לפי שעות במרכז המדינה הם בועת חלום בתוך מציאות עמוסת פעילות. הנכם ממש מחפשים ליל כלולות בלתי נשכח? ליל חיבה שנחרט? סתם סיבה לאהבה?...

 חדרים לפי שעה בתל אביב

צימרים לפי שעות במרכז יהוו את הפתרון המושלם . גם לא רחוק מדי וגם לא להמון תקופה אבל עם זאת יציאה משגרה וטעם של שחרור ממכר את זה בלי עוררין החדרי נופש יספקו לכם. צימרים מושקעים ויפים.אפשרויות בחירה רבות באבזור המיטה ובקישוטה .

לבבות אדומים מוורדים ריחניים ובדים נשפכים רומנטיים שיתנו לכם הצצה לפנטזיה שהיא רק שלכם. צימרים לפי שעות במרכז המדינה נותנים לכם את הרוגע והדיסקרטיות שבהם הם הכי טובים,כניסה ויציאה מהחדר אירוח בשקט ובלי הפרעות ,חנייה צמודה לצימר מכוסה בוילון כבד שישמור על פרטיותכם. לשירותכם במלונות יהיו מגבות וחלוקים נעימים שיעטפו אתכם לאחר יציאתכם מג'קוזי מענג מפנק.מי אמבט שיעשה לכם הרבה קצף ומהנה בגוף ובעיקר טוב לאהבה.

 

צימרים לפי שעות במרכז הם פסיעה קטנה ממרוץ החיים אפשר לקפוץ מיד לאחר העבודה או אם אפשר אפילו תוך כדי . זה קרוב ,זה כייף עם מבחר של מנעמי החיים. אפשרות להזמנת מסג' מענג שמעיר את כל החושים.

 

לרשותכם מוזיקה מכל הסוגים ,סרטים למבוגרים ומערכת בידור איכותית. במרכז המדינה ,יש נקודה רוגע מהחלומות. ושם, חדרים לפי שעה,יפנקו גם אותך.

חדרים לפי שעה במבשרת ציון - צימרים : פנינה של מקום
איזור: ירושלים והסביבה | ישוב : מבשרת ציון - כתובת : נצח ישראל
מחיר:החל מ: 100 ₪